İOSB Demirciler Sitesi C/3 Blok No:229 Başakşehir/İSTANBUL
tren

Sanayi Boruları

Anasayfa » Sanayi Boruları

Boru Profil

Sanayi Boruları

Sanayi boruları, sıcak haddelenmiş (HR) siyah veya soğuk haddelenmiş (CR veya DKP) hammadde bantlarından yüksek frekans kaynağı (ERW) kullanılarak, TS EN 10305-5 ve TS EN 10219-2 üretim standartlarına göre ileri teknolojideki makinelerde üretilmektedir.

Talebe göre farklı kalitelerde de üretimi gerçekleştirilebilen sanayi boruları ağırlıklı olarak CR ve DKP grubunda DC01-6112 kalite çelik bantlardan, sıcak grubunda ise S235JR ve S275JR kalite çelik bantlardan imal edilmektedir.

Standart olarak 6 metre boyunda üretilen DKP sanayi boruları özel istek doğrultusunda 3 metre ile 12 metre arasında üretilebilmektedir.

Büküme uygun ve yüksek yüzey kaliteli sanayi boruları

Soğuk haddelenmiş hammadde kullanılarak üretilen DKP sanayi boruları ihtiyaç doğrultusunda büküme uygun, şekil ve form almaya elverişli özel kalite DKP hammadde kullanılarak üretilebilmektedir.

Yine talep doğrultusunda yüzey hassasiyeti göze alınarak DKP yüksek yüzey kaliteli ve kumluluk oranı minimuma indirilmiş DKP özel kalite hammadde ile polisaj, kromaj veya benzeri kaplamalara uygun sanayi boruları imal edilebilmektedir.

Galvanizli sanayi boruları

Sıcak haddelenmiş hammadde kullanılarak üretilen sanayi boruları müşteri isteği doğrultusunda korozyonu engellemek amacıyla galvaniz kaplı olarak üretilebilmektedir.

Kullanım alanları

DKP Sanayi boruları başta mobilya, çelik eşya ve dekorasyon olmak üzere otomotiv, makine, uzay çatı, konstrüksiyon, depo raf, mağaza raf sektörleriyle birlikte sanayinin ve üretimin bir çok alanında kullanılmaktadır.

Üretim Aralığı

Çap 6 mm’den 219 mm‘ye kadar.

Et kalınlığı

0,50 mm’den 8 mm’ye kadar.

DKP ve diğer kalitelerdeki sanayi boruları hakkında daha detaylı bilgi almak için satış ekibimizle irtibata geçebilirsiniz.

 

Ürünlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: