İOSB Demirciler Sitesi C/3 Blok No:229 Başakşehir/İSTANBUL
tren

Oval ve Elips Profiller

Anasayfa » Oval ve Elips Profiller

Oval profiller ve elips profiller, soğuk haddelenmiş (CR veya DKP) hammadde bantlarından yüksek frekans kaynağı (ERW) kullanılarak, TS EN 10305-5 ve TS EN 10219-2 üretim standartlarına göre ileri teknolojideki makinelerde üretilmektedir.

Talebe göre farklı kalitelerde de üretimi gerçekleştirilebilen oval profiller ve elips profiller ağırlıklı olarak CR ve DKP grubunda DC01-6112 kalite çelik bantlardan imal edilmekte, ihtiyaç doğrultusunda büküme uygun, şekil ve form almaya elverişli özel kalite hammadde kullanılarak da üretilebilmektedir.

Soğuk haddelenmiş hammadde kullanılarak üretilen DKP oval profiller ve DKP elips profiller yine talep doğrultusunda yüzey hassasiyeti göze alınarak DKP yüksek yüzey kaliteli ve kumluluk oranı minimuma indirilmiş DKP özel kalite hammadde ile polisaj, kromaj veya benzeri kaplamalara uygun olarak imal edilebilmektedir.

Standart 6 metre boyunda üretilen DKP oval profiller ve DKP elips profiller, istek doğrultusunda 3 metre ile 7 metre arasında istenilen herhangi bir ölçüde özel olarak üretilebilmektedir.

Kullanım alanları

DKP oval profiller ve DKP elips profiller başta ofis mobilyaları, çelik eşya ve dekorasyon olmak üzere otomotiv, mağaza raf, market arabaları ve okul sıraları imalatlarında sıklıkla kullanılmaktadır.

Üretim Aralığı

10×20 mm’den 32×50 mm‘ye kadar.

Et kalınlığı

0,60 mm’den 2 mm’ye kadar.

DKP oval profiller ve DKP elips profiller hakkında daha detaylı bilgi almak için satış ekibimizle irtibata geçebilirsiniz.

 

Oval Profiller

 

Elips Profiller
Ürünlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: